Hakkımızda

Zeyhane, tarihi 4000 yıl öncesine dayanan, Ayvalık'taki en yaşlı zeytin ağacının kökleri kadar eskilere dayanan bir ailenin emeğinin ürünüdür.

Ayvalık ve muhteşem havası, dünyada Alplerden sonra en temiz havanın solunduğu bir bölgedir. Bu bölgede yetişen zeytin ağaçlarından özenle toplanan ve katırlarla çekilerek üretim tesisine ulaşan zeytinler, hiç bir egzoz havası kapmadan, en doğal halleriyle üretim için sıkılmaktadır.
 
Zeytinyağının doğallığından daha fazla yararlanmanız için saf zeytinyağından üretilen doğal sabunların masaj özellikli ve keseli bir şekilde tarafınıza ulaştırıp, cildinizin de bu doğallıktan yararlanmasını hedef edindik. Mucizevi sağlık kaynağı zeytinyağı dışında da, Kaz Dağının zirvesinden topladığımız ve yabani bitki içermeyen şifalı bitkileri de aynı doğallıkta sizlere ulaştırıyoruz. Zahter, dağ kekiği, sarı kantaron gibi bitkilerin en taze ve doğal hallerini online alışveriş sitemizden bulabilirsiniz.
 
Sağlıklı bir yaşam için saf zeytinyağı ve bitki çaylarının vazgeçilmez olduğu günümüzde, en doğalını bulabileceğiniz Zeyhane zeytinyağı ve bitki çayları, fabrika satış fiyatları ile Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz. Masaj özellikli sabunlarımızla, vücudunuzun da bu mucizeden yararlanması için özel geliştirdiğimiz yüzde yüz doğal sabun içerikleri ile, size ve ailenize sağlıklı bir hamam etkisi de sunuyoruz.
 
ISO 9001 : 2008 ve ISO 22000 : 2005 gıda güvenliği yönetimi kalite belgelerine en uygun şekilde hazırlanan zeytinyağları, özenle şişelenip, en doğal kokusuyla tüketiciye ulaşmaktadır.
 


Misyonumuz

Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye karşı doğallıktan ödün vermeden, asırlar önceki natürelliği barındıran zeytinlerden elde edilen zeytinyağlarını tüketiciye ulaştırmak misyonumuzdur.

Herkesin en doğalını ve iyisini tüketebilmesi için ilk adım olarak açtığımız online mağazamız sayesinde, milyonlarca müşteriye ulaşabilmek, her geçen gün temiz havanın doğal ürünlerinden beslenerek, sağlığı tehlikeye atmayan ürünlerin tüketilmesine destek olmak amacıyla ürünlerimizi tüm Türkiye’ye gönderiyoruz. Ege ve Akdeniz’in en önemli simgesi olan zeytinin geleneksel üretiminden ödün vermemek için, doğal tarımı bozmadan zeytinyağı, zeytinyağlı sabun ve bitkileri en doğal halleriyle tüketicilerle buluşturma hedefindeyiz.

Kaz Dağlarının temiz havasını biraz da olsun zeytinyağına katıp, herkese ulaştırma çabamıza online alışveriş ile başlayıp, ilerleyen dönemde de bir dünya markası haline gelerek dünya çapında büyük ama gelenekselliği bozmayacak küçüklükte hizmet vermekteyiz.
 

Vizyonumuz


Vizyonumuz, bir dünya markası haline gelmek ve dünyaca ünlü bir marka olmaktır. Bu bilinirliği sağlasak dahi, kaliteden ödün vermeyecek ürünlerimizle butik bir üretim tadında uluslar arası bir kaliteye ulaşmaktır.

Ağır ve emin adımlarla ilerlediğimiz her noktada başarılı bir şekilde büyüyerek, doğal ürünlerin daha fazla üretilmesini ve yaygınlaşmasını teşvik etmektir. Bu sayede en doğal ürünlerin tüketilmesini herkes için doğal hale getirme hedefindeyiz. Doğal bir besin olan zeytinyağını dünya mutfaklarının tek tercihi haline getirmek için çalışmak ve gelişen teknolojiyi ürünlerimizin daha fazla ülke tarafından tanınması için kullanma hedefindeyiz. Zeyhane zeytinyağlı sabun ürünleri ve bitki çaylarını da aynı bilinirliğe ulaştırmak için teknolojinin ürünlerimizin üretiminde değil, tanıtımında kullanılmasını sağlamak en büyük amacımızdır.
 Değerlerimiz

Ailemizin bu köklü mirasının doğal dengesini bozmadan, ürün çeşitliliğimizi arttırarak herkesin yararlanabileceği ve sahip olacağı ürünler üretmekten asla vazgeçmeyeceğiz. En büyük değerimiz doğal ve katkısız emeğimiz olan zeytinyağımızın kalitesidir.